Czym wyróżniają się podręczniki oferowane przez wydawnictwo Nowa Era?

Wydawnictwo Nowa Era działa na polskim rynku od 1992 roku. Jest to jedna z największych firm oferujących podręczniki szkolne w naszym kraju. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, a także bardzo atrakcyjnym wyglądem. Dzięki temu nauka w szkołach może być przyjemnością dla uczniów, a także będzie stanowić doskonałe wsparcie dla nauczycieli.

Wysoki poziom merytoryczny

Firma Nowa Era wydaje podręczniki z różnych przedmiotów, przeznaczone zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i liceów ogólnokształcących. W większości przypadków książki są dziełem kilku autorów, zazwyczaj pracowników naukowych na najlepszych polskich uczelniach. Specjaliści doceniają wydawnictwa firmy Nowa Era za wysoki poziom merytoryczny oraz przedstawianie wiedzy w taki sposób, aby zachęcić młodych ludzi do udziału na zajęciach w szkole.

Nowoczesna forma książek

Książki oferowane przez wydawnictwo Nowa Era zawierają dużą ilość ilustracji. Wśród nich znajdziemy zdjęcia nawiązujące do omawianych tematów, a także rysunki i schematy przedstawiające skomplikowane procesy z różnych dziedzin. Podręczniki przypominają bardziej czasopisma branżowe niż pomoce dydaktyczne stosowane na lekcjach. Wśród wielu książek warto następujące pozycje:

– “MATeMAtyka 1” – podręcznik przygotowany przez Wojciecha Babiańskiego, Lecha Chańkę i Dorotę Ponczek,

– “To jest chemia 1” – podręcznik autorstwa Romualda Hassy, Aleksandry Mrzigod i Janusza Mrzigoda,

– “Informatyka na czasie 1” – podręcznik opracowany przez Janusza Mazura, Pawła Perekietkę, Zbigniewa Talagę i Janusza Wierzbickiego.

Zachęcenie do nauki przedmiotów

Nowa Era dba o to, aby młodzi ludzie nie zniechęcili się do nauki przedmiotów. Książki są kolorowe, a używane barwy sprzyjają wyróżnianiu najważniejszych wiadomości. Na wielu stronach można znaleźć specjalne ramki zawierające informacje potrzebne do przygotowania się do kolejnych lekcji. W książkach nie brakuje też komentarzy autorskich i ciekawostek wzbudzających realne zainteresowanie uczniów.

Atrakcyjne ceny i czasowe rabaty

Wizualna forma podręczników firmy Nowa era najchętniej kupowane może być prawdziwą niespodzianką dla młodych ludzi, a także ich rodziców pamiętających tradycyjne pomoce naukowe. Dodatkowo książki oferowane przez firmę można kupić w atrakcyjnych cenach. Na stronie internetowej wydawnictwa znajdziemy szczegółowe informacje o książkach, a także czasowe promocje pozwalające zakupić wybrane pozycje nawet o 20% lub 30% taniej w stosunku do regularnych cen. Z tego względu jest to oferta, z której powinny korzystać wszystkie szkoły w naszym kraju.

About the Author

You may also like these